על מחיר פחחות וצבע לרכב – חובה להתמקח!

מאת:   |  30.12.2019 / 10:29:45

על מחיר פחחות וצבע לרכב – חובה להתמקח!

שוב שרטו לכם את הרכב בחניה בזמן שישנתם? שוב פעם חניתם בדיוק כמו שצריך ובכל זאת כשחזרתם תיקון פחחות וצבע לרכבמהסידורים מצאתם דפיקה מעצבנת בפח? אל תתבאסו. כלומר קצת, כי זה באמת מבאס, אבל חשוב לנו שתדעו שיש פתרון יעיל, מועיל ומשתלם במיוחד. במילה אחת, שגריר. בכמה מילים, מוסכי ההסדר לפחחות ולצבע של שגריר. 

פחחות וצבע מקצועיים

הדבר הראשון שמכה או שריטה ברכב גורמים לנו זה אכן תחושת הבאסה. גם כי זה אומר להסתובב עם רכב "דפוק" וגם כי אם רוצים לסדר, מתחיל כל הבלאגן של כן השתתפות עצמית ולא השתתפות עצמית. וכן לשרוף יום עבודה אחד לפחות על התיקון, שזה אומר להיות בלי אוטו ליום או יומיים במקרה הטוב. תוסיפו לזה את ההתעסקות מול הביטוח, ולשלוח מסמכים, וטלפונים.. אלא אם כן יש לכם שגריר ואז אתם יכולים להיות רגועים.

הכיסוי של שגריר, אותו אתם חייבים לדרוש מחברת הביטוח או מסוכן הביטוח בעת חידוש ביטוח הרכב, מאפשר לכם להמשיך בשגרת החיים במן שאנחנו דואגים לכל השאר. זה מתחיל בעובדה שמגיע לכם רכב חלופי כבר מהיום הראשון. כלומר, הפעלתם קריאה לתיקון פחחות וצבע לרכב, אתם זכאים לקבל רכב חלופי. ופה זה רק מתחיל. כדי לקבל את הרכב החלופי אתם לא צריכים לצאת מהבית או לא ללכת לעבודה. אנחנו נגיע אליכם עם הרכב החלופי וניקח את הרכב שלכם לתיקון, בין אם בנהיגה ובין אם בגרירה במידת הצורך.

אז אחרי שדאגנו לרכב, עכשיו אנחנו גם מוודאים שבאמת תוכלו להמשיך בסדר היום שלכם ללא הפרעה. בכל אחד מבין 8 מוסכי ההסדר שלנו לתיקוני פחחות וצבע שפרוסים בכל רחבי הארץ יש מחלקת תביעות ייעודית. הם יטפלו עבורכם בכל מה שקשור לניירת ולבירוקרטיה מול חברת הביטוח. אנחנו נתקשר לביטוח, נעביר את כל המסמכים ובקיצור נעשה הכל כדי לא להפריע לכם. אם מוסיפים למשוואה את העובדה כי כל מרכזי השירות שלנו הם מוסכי הסדר על כל חברות הביטוח, הרי שאתם מקבלים חבילת שירות מנצחת.

תיקון פחחות וצבע זה אחריות

כשאנחנו אומרים שאנחנו אתכם לאורך כל הדרך, אנחנו מתכוונים לזה. החל מהחילוץ והגרירה בדרכים, דרך המענה המקצועי במוקדי השירות ועד לטיפול יעיל במקרים של תיקוני פחחות וצבע. חשוב גם לשים לב לסוגיית המחיר. נכון, תמיד יהיה מי שיציע את אותו הדבר בפחות, אבל, וזה אבל גדול, המבחן הוא ברגע האמת. החל מאיכות התיקון עצמו, דרך השירותים הנלווים ועד הטיפול בתביעות.

השאירו פרטים

שגריר אתכם לאורך כל הדרך

למאמרים נוספים>>http://bit.ly/ArticlesShagrir

תגובות


0732288888
ראשי
אודות שגרירהחזון שלנומדוע דווקא שגרירכתבו עלינושגריר במדיה
השירותרכב חלופימחירון למנויים פרטייםמחיר שרותים מצבר לרכב עד הביתשאלות ותשובותכתבי שירות
אודותטופס דיווח תאונה לסוכןרשת מוסכי פחחות וצבעכיסוי פנסים ומראות צדמן העתונותמחירוני חלפיםסניפי רשת מוסכי פחחות וצבעמוסכי הסדרשאלות ותשובותכתבי שירות
מצבר עד הבית
הכרזות והודעות - קשרי משקיעים, קבוצת שגריר
צור קשר
מאמריםדרושיםתנאי שימושהצהרת נגישותמפת האתר

מתלבטים?
רוצים לדבר איתנו?