פורסם בתאריך: 20.01.2020

תיקוני פחחות וצבע

מי מאיתנו לא יצא או נכנס לחניה ופתאום שמע פתאום רעש שעשה לו קווץ' בבטן? שריטה מעץ, גדר או יותר מתסכל – מרכב אחר. זה קורה לכולם אחת לכמה זמן, וזה עוד בלי להזכיר את המקרים בהם מישהו משאיר לכם מזכרת על האוטו. איתרתם את השריטה, את השפשוף, את העיקום ועכשיו מה? לאן הולכים, מתי כדאי להפעיל את הביטוח והשאלה החשובה מכל - כמה זה יעלה.
לא תמיד התיקון חייב להיות יקר אבל גם ברגע של לחץ, לא שווה לתקן בכל מחיר. ככל שהצביעה תעשה בצורה איכותית יותר, סביר להניח שהמחיר יהיה מעט יותר גבוה אבל עם הרבה שקט וביטחון שהרכב שלך קיבל את הטיפול הנכון. בכל מקרה מומלץ לא להתפתות ולבחור בהצעת מחיר זולה, מכיוון שלפעמים מה שעולה בזול לא יחזיק לכם מעמד למשך יותר משנה או שנתיים.
שילוב מנצח בין תיקוני פחחות, שירות ואחריות

במחירי פחחות וצבע העלויות משתנות והאפשרות הטובה ביותר בשבילכם היא להיכנס למקום מתמחה בעל נסיון, שגם נותן לכם את המחיר המשתלם ביותר וגם מעניק לכם אמינות, אחריות ומקצועיות ללא פשרות. לכן, בכל מה שקשור לפחחות וצבע, מרכזי השירות של שגריר הם הכתובת.
כבר שנים רבות, ההתמחות שלנו נוגעת לכל מה שקשור לתיקוני פח ותיקוני צבע ברמה טכנולוגית ומקצועית מהמתקדמות ביותר עם מכשור חדשני והקפדה יתרה על כל פרט. אנחנו בשגריר עובדים בשקיפות מלאה לעבודה המתבצעת ברכב, כך שתהיו בטוחים שהמחיר שתקבלו יהיה תמיד המשתלם וההוגן ביותר באחריות. בנוסף, קבוצת שגריר פועלת בהסדר עם חברות הביטוח והליסינג המובילות.
לנוחותכם המירבית, מרכזי השירות שלנו נמצאים במקומות מרכזיים בישראל בפריסה ארצית:
תל אביב, ירושלים, חיפה, אשדוד, נתניה, רעננה, פתח תקווה וחולון
תגובות
לא נמצאו תגובות חדשות
תוכן התגובה הינו שדה חובה.

אולי גם יעניין אותך:

פורסם בתאריך: 20.01.2020

על מחיר פחחות וצבע לרכב –
חובה להתמקח!