פורסם בתאריך: 20.01.2020

בחנו את עצמכם עד כמה אתם באמת מכירים את ביטוח הרכב שלכם?

את צבע הרכב כולנו זוכרים. רובנו גם זוכרים את הסוג ושנת הייצור. אבל את חברת הביטוח וסוג הביטוח, פה כבר מתחילים להסתבך. והאותיות הקטנות? אהה. איך אמרו הגששים? כל כך קטנות, לך תזכור. הרי בין כה וכה אתם מאמינים שברגע האמת תאלצו להמתין שעות למוקדן ולגרר- הראשון מביניהם שיענה או יגיע...שנאמר כל הקודם- זוכה!

טיפים גדולים להבנת האותיות הקטנות

לנוחיותכם, ריכזנו מספר טיפים שיעזרו לכם להבין מי נגד מי ואיפה לשים דגש בעת חידוש ביטוח הרכב:

שירותי דרך וחילוץ: לצד שירותי הגרירה שיש לכולם, ניתן לדרוש שהביטוח יכלול גם שירות של החלפת פנצ'ר, הטענת מצבר ואפילו תיקון בשטח במידת הצורך. ביקשתם- קיבלתם.

רכבחלופי: ברובהמקרים, תהיוזכאיםלרכבחלופיבמידההרכבמושבתעקבתאונה. אבלאםתרצו ( וברורשתרצו), תוכלולקבלרכבחלופיגםבעתתיקוניפחחותוצבעובנוסף, ליהנותמשירותדליבריעדהבית. כלומר, הרכבהחלופייגיעאליכםהביתהכךשתחסכולעצמכםאתהנסיעהעדלמוסךשנמצא בסוףהעולםשמאלה.ניירת, בירוקרטיה ושאר ירקות: שוב, האותיותהקטנות. בחירהבספקהנכוןובפוליסההנכונהיאפשרולכם "להפיל" אתכלההתעסקותהמעיקהבניירתעלחברתשירותיהדרך. כאמור, אתםרקמדווחיםעלהתאונהוחברתשירותיהדרךתאסוףאתהרכב, תביאלכםאתהרכבהחלופיוהדובדבןשבקצפת- תטפללכםבכלהניירת.

פנסיםומראותצד - קמתםבבוקר, שתיתםקפה, הגעתלרכבובום- מישהוחלףבלילהו"לקח" אתמראתהצדבמקרה הטוב והשאירמזכרתבדמותפנסשבורבמקרה הרע. אלדאגה. גםפהניתןלקבלרכבחלופיותיקוןעלחשבוןהביטוח. רקתבקשובזמןשמחדשיםאתהפוליסה.

האור בקצה התאונה

בתור צרכנים אתם חייבים לנצל את העובדה כי חברות הביטוח מתחרות על הכיס שלכם. מכאן, שבעת מעמד חידוש הביטוח עליכם לבקש ולהתעקש על הכיסויים הנכונים כך שבעת הצורך תוכלו ליהנות משירותי דרך נוחים, טובים, מקצועיים ואמינים. אז איפה מתחילים? נכון, באותיות הקטנות.

בשורה התחתונה:

זמן שווה כסף. זאת לא קלישאה. הכרת פוליסת הביטוח בכלל וזו של הרכב בפרט יכולה לחסוך לכם זמן, כסף ובעיקר את כאב ראש ותחושת חוסר האונים שמתלווים במקרים המצערים של תאונות דרכים ושאר התקלות ברכבים.

תגובות
בדיקה בלבד Avatar
בדיקה בלבד - לפני 3 שנים
בדיקה בלבד

zFPWdwPk Avatar
zFPWdwPk - לפני שנה
20

תוכן התגובה הינו שדה חובה.

אולי גם יעניין אותך:

פורסם בתאריך: 20.01.2020

על מחיר פחחות וצבע לרכב –
חובה להתמקח!