תיקון לפח - במחיר מגוחך, שגריר פחחות רכב

מאת:   |  07.10.2019 / 09:41:48

תיקון לפח - במחיר מגוחך, שגריר פחחות רכב

בימינו שכל המידע נגיש לכולם ברחבי האינטרנט, ישנם לא מעט מדריכים שמראים איך ניתן לעשות דברים של "מקצוענים" לבד, אפילו בעולם הרכב אנו נחשפים לכך בתיקוני פחחות ביתיים, כגון יישור עיקום בפח או מילוי שריטה שנראים ניתנים לתיקון בקלות. 

זה אולי נכון בחלק מהמקרים אבל רק כשמדובר בפגיעות קלות עד קלות מאוד, והגיוני לחשוב כי תיקון פחחות לא נכון בשל חוסר ניסיון או ידע תמימים יכול לגרום ליותר נזק ממה שהיה לפני כן. ובהתאם כמובן, איכות העבודה תהיה לרוב נמוכה יחסית לחברות המקצועיות, עם הבדלים פונקציונליים וגם ויזואליים.

תיקוני פחחות? עם שגריר אתם לא לבד!

למי שאינו יודע מה לעשות או מרגיש שאין לו “חוש טכני” או הציוד הנדרש, מומלץ כן לפנות לחברות מקצועיות כמו שגריר הפרוסה בכל רחבי הארץ ומספקת שירותי תיקוני פחחות לרכב.


עבודות הפחחות כוללות בתוכן עולם שלם של פעולות שיכולות להתבצע עבור תיקוני פחחות לרכבים במגוון מחירים. דבר שחשוב לדעת הוא שבדרך כלל אנו נבצע עבודות פחחות עד לרמה בינונית של נזק או פגיעה בפח. בסיטואציות מורכבות יותר בהן הפגיעה היא ברמה קשה ועמוקה בפח הרכב, סביר להניח שהמוסך ימליץ להחליף את כל החלק במקום לתקן. המחיר לתיקון הפח במקרה הזה יהיה תלוי בסוג הפח שמחליפים, והוא עלול להיות יקר ממה שחשבתם.

לא תמיד כל האופציות הקיימות יהיו זמינות במוסך שבחרתם ללכת אליו, לכן כדאי לבדוק מחירים עבור תיקוני פחחות בין המוסכים השונים, מה שיאפשר לכם לדעת מה תהיה האפשרות הטובה ביותר בשבילכם. אומרים שהכל בראש אבל בינינו, נסיעה ברכב מנצנץ שנראה טוב תמיד גורמת להרגשה שהוא "נוסע טוב יותר" על הכביש.

צוות הפחחים ברשת סניפי שגריר ברחבי הארץ לוקחים על עצמם את המשימה החשובה של עיצוב ותיקון פחחות הרכב שלכם אשר מהווים חלק בלתי נפרד וחשוב בכל רכב בדרך המקצועית ביותר ובשימוש עם הכלים המתקדמים ביותר מה שמבטיח לכם חזרה של הרכב שלכם “כמו חדש”.

השאירו פרטים

 

שגריר מובילת דרך!

למאמרים נוספים>>http://bit.ly/ArticlesShagrir

תגובות


0732288888
ראשי
אודות שגרירהחזון שלנומדוע דווקא שגרירכתבו עלינושגריר במדיה
השירותרכב חלופימחירון למנויים פרטייםמחיר שרותים מצבר לרכב עד הביתשאלות ותשובותכתבי שירות
אודותטופס דיווח תאונה לסוכןרשת מוסכי פחחות וצבעכיסוי פנסים ומראות צדמן העתונותמחירוני חלפיםסניפי רשת מוסכי פחחות וצבעמוסכי הסדרשאלות ותשובותכתבי שירות
מצבר עד הבית
הכרזות והודעות - קשרי משקיעים, קבוצת שגריר
צור קשר
מאמריםדרושיםתנאי שימושהצהרת נגישותמפת האתר

מתלבטים?
רוצים לדבר איתנו?