פחחות רכב - אתכם לאורך כל הדרך

מאת:   |  29.05.2019 / 11:11:54

פחחות רכב - אתכם לאורך כל הדרך

עבור מי שאינו יודע מה לעשות או מרגיש שהוא לא ניחן ב“חוש טכני” או בעל הציוד הנדרש, עדיף לפנות לחברות מקצועיות כמו שגריר הפרוסה בכל רחבי הארץ ומספקת שירותי תיקוני פחחות לרכב.

מאחורי עבודות הפחחות מסתתר עולם שלם של פעולות אשר יכולות להתבצע במקרים של תיקוני פחחות לרכבים במגוון מחירים. דבר אחד שחשוב לזכור הוא שלרוב אנו נבצע עבודות פחחות עד לרמה בינונית של נזק או פגיעה בפח. במצבים מורכבים יותר בהן הפגיעה היא ברמה עמוקה בפח הרכב, כנראה שהמוסך ימליץ לבצע החלפה במקום תיקון. המחיר לתיקון הפח במקרה הזה יהיה תלוי במה מחליפים.

מוסך פחחות רכב - סניף ירושלים

מוסכי פחחות לרוב מציעים צביעת רכב וטיפולי פחחות אך טרם הגעתכם למוסך פחחות לרכב, כדאי שתגיעו עם תכנית פעולה, על כן יש לתכנן האם אתם מעוניינים בצביעה אשר תכסה כתמי חלודה ושריטות ברכב או לבצע טיפול פחחות כולל לחדש את מראה הרכב לחלוטין, חשוב כמובן גם להתייעץ עם מוסך הפחחות ולקבל קונספט כללי איך הרכב יראה בסוף הטיפול ומה יהיה תג המחיר.

לא תמיד כל האופציות יהיו זמינות במוסך שבחרתם ללכת אליו, לכן כדאי לבדוק מחירים עבור תיקוני פחחות בין המוסכים השונים, דבר שיעזור לכם לדעת איזה מהם יהיה האפשרות הטובה ביותר עבורכם. בינינו, נסיעה ברכב מנצנץ שנראה חדש תמיד תגרום להרגשה שהוא "נוסע טוב יותר" על הכביש גם אם זה לא נכון.


במוסך הפחחות של שגריר בירושלים, צוות הפחחים שלנו לוקחים על עצמם את המשימה החשובה של עיצוב ותיקון פחחות הרכב שלכם אשר מהווים חלק בלתי נפרד וחשוב בכל רכב בדרך המקצועית ביותר ובשימוש עם הכלים המתקדמים ביותר מה שמבטיח לכם חזרה של הרכב שלכם “כמו חדש”.


אל תתפשרו עם הרכב שלכם - לכו עם הטוב והאמין ביותר - שגריר, סניף ירושלים.

להזמנת תור ולבירורים התקשרו לטלפון: 03-5588428
בקרו אותנו בכתובת: מעשה חושב 8, תלפיות, ירושלים, טל': 073-2288242 או פקס: 03-5582123

השאירו פרטים

למאמרים נוספים>>http://bit.ly/ArticlesShagrir

 

תגובות


0732288888
ראשי
אודות שגרירהחזון שלנומדוע דווקא שגרירכתבו עלינושגריר במדיה
השירותרכב חלופימחירון למנויים פרטייםמחיר שרותים מצבר לרכב עד הביתשאלות ותשובותכתבי שירות
אודותטופס דיווח תאונה לסוכןרשת מוסכי פחחות וצבעכיסוי פנסים ומראות צדמן העתונותמחירוני חלפיםסניפי רשת מוסכי פחחות וצבעמוסכי הסדרשאלות ותשובותכתבי שירות
מצבר עד הבית
הכרזות והודעות - קשרי משקיעים, קבוצת שגריר
צור קשר
מאמריםדרושיםתנאי שימושהצהרת נגישותמפת האתר

מתלבטים?
רוצים לדבר איתנו?