פחחות וצבע זה הטבע השני שלנו

מאת:   |  13.05.2019 / 14:53:10

פחחות וצבע זה הטבע השני שלנו
 

לשמור על הרכב מכל משמר ופגע רע זו מטרה כמעט בלתי אפשרית היום. לא הכל תלוי בנו ובמידת האחריות שלנו. לפעמים זה פשוט קורה: מישהו גולש לתוך הרכב שלך בכיכר בזמן שאתה עוצר לתת זכות קדימה... אחרי שהתאוששת אתה תוהה האם לצבוע את כל הטמבון? מיותר. הרי הוא לא יחזיק מעמד לנצח. מצד שני תיקוני צבע ופחחות קלים זה פתרון מושלם. מושלם עוד יותר שבכל עיר תמצא היום מוסכי פחחות וצבע מהשורה הראשונה, אנשי מקצוע שעובדים כבר שנים וצברו נסיון שאין לו מחיר והכל במחיר הגיוני, שירות אדיב ומכשור עדכני.

שגריר. נסיון זה כל היתרון

רבים עושים פחחות וצבע, אבל רק מעטים עושים עבודה מקצועית במחיר הוגן. האחריות שלנו היא לפנות למוסך מתמחה בעל נסיון, כזה שגם מתמחר את התיקון בצורה הוגנת וגם נותן אחריות ואמינות. לכן, בכל מה שקשור לפחחות וצבע, מרכזי השירות של שגריר הם המקום הנכון שנותן לך את המקסימום.

למעלה מ20 שנה, מוסכי שגריר מתמחים בתיקוני פח ותיקוני צבע ברמה הטכנולוגית החדשנית ביותר עם מכשור עדכני והקפדה על כל פרט. האני מאמין שלנו הוא שקיפות מלאה לעבודה המתבצעת ברכב, כך שתהיו בטוחים שהמחיר שתקבלו יהיה תמיד המשתלם וההוגן ביותר באחריות. בנוסף, קבוצת שגריר פועלת בהסדר עם חברות הביטוח והליסינג המובילות.

לנוחותכם, שמונת מרכזי השירות שלנו נמצאים במקומות מרכזיים בישראל בפריסה ארצית: תל אביב, ירושלים, חיפה, אשדוד, נתניה, רעננה, פתח תקווה וחולון.

אל תתפשרו עם הרכב שלכם - לכו עם הטוב והאמין ביותר - שגריר.
 

השאירו פרטים

למאמרים נוספים>>http://bit.ly/ArticlesShagrir

תגובות


0732288888
ראשי
אודות שגרירהחזון שלנומדוע דווקא שגרירכתבו עלינושגריר במדיה
השירותרכב חלופימחירון למנויים פרטייםמחיר שרותים מצבר לרכב עד הביתשאלות ותשובותכתבי שירות
אודותטופס דיווח תאונה לסוכןרשת מוסכי פחחות וצבעכיסוי פנסים ומראות צדמן העתונותמחירוני חלפיםסניפי רשת מוסכי פחחות וצבעמוסכי הסדרשאלות ותשובותכתבי שירות
מצבר עד הבית
הכרזות והודעות - קשרי משקיעים, קבוצת שגריר
צור קשר
מאמריםדרושיםתנאי שימושהצהרת נגישותמפת האתר

מתלבטים?
רוצים לדבר איתנו?