משבר עם המצבר? שגריר וזה עובר

מאת:   |  05.09.2018 / 16:06:40

משבר עם המצבר? שגריר וזה עובר

נתקעת עם האוטו באמצע הכביש, הדרך או הרחוב? האוטו נכבה פתאום, המצבר נגמר ואין דרך אחרת לומר זאת: אתה פשוט תקוע. קח אוויר ותיכף תגלה שיש חדש תחת מכסה המנוע. אז נכון שהמצבר נגמר ונכון שצריך להחליף אותו אבל רגע לפני החיפזון, שאל את עצמך איך תדע שלא נפלת קורבן למצבר מחודש במקום חדש? קניית מצבר מחודש שלא בידיעתך עלולה להגדיל את התסכול שבעתיים. הכל יכול להיות פשוט אם תזכיר לעצמך שיש לך ספק אמין, כלומר יש לך שגריר ואתה נהנה מאחריות מורחבת. משירות עד הרכב. מזמינות 24/7. כולם ביחד וכל אחד לחוד נותנים לך שקט שעשית עסקה אמינה וקיבלת מצבר חדש ואיכותי עם אחריות בלעדית ל 24 חודשים.

לא זו בלבד שתקבלו אחריות אלא שתעודת האחריות של שגריר, מהווה אסמכתא כי מדובר על מצבר מקורי ועל חברה אמינה שמולה אתם מתנהלים. בנוסף, האחריות מבטיחה ראש שקט במקרים של תקלה ומענה איכותי ומהיר.

שגריר. מצבר אמיתי. איכות אמיתית.

עכשיו כשיש לכם את כל האמינות, האחריות והזמינות, כל שנותר הוא לדבר עם מוקד שגריר ואנחנו נשלח אליכם לכל נקודה שתהיו בה ובמועד שנוח לכם, את המצבר המתאים לרכב שלכם עם מתקין מקצועי. שירות מצבר עד הרכב ומצבר עד הבית של שגריר, מקצר לכם את הדרך משמעותית. אין כל סיבה לצאת מהבית כי המצבר מגיע בעצמו אליכם.

בפעם הבאה, כשתזדקקו לחילוץ, זיכרו. מצבר חדש של שגריר יגיע אליכם עד הרכב. צרו קשר עוד היום כדי להבטיח שמחר תוכלו לקבל שירות מחברה עם למעלה מ 20 שנות מוניטין, מובילת דרך, שתמיד תהיה שם בשבילכם ובשביל רכבכם. ובקיצור, גם בכל מה שנוגע למצבר לרכב, אל תתפשרו על האמינות, על האיכות ועל השירות. תבחרו בשגריר.

 

השאירו פרטים

למאמרים נוספים>>http://bit.ly/ArticlesShagrir

תגובות


0732288888
ראשי
אודות שגרירהחזון שלנומדוע דווקא שגרירכתבו עלינושגריר במדיה
השירותרכב חלופימחירון למנויים פרטייםמחיר שרותים מצבר לרכב עד הביתשאלות ותשובותכתבי שירות
אודותטופס דיווח תאונה לסוכןרשת מוסכי פחחות וצבעכיסוי פנסים ומראות צדמן העתונותמחירוני חלפיםסניפי רשת מוסכי פחחות וצבעמוסכי הסדרשאלות ותשובותכתבי שירות
מצבר עד הבית
הכרזות והודעות - קשרי משקיעים, קבוצת שגריר
צור קשר
מאמריםדרושיםתנאי שימושהצהרת נגישותמפת האתר

מתלבטים?
רוצים לדבר איתנו?