הכי מקצועי ואמין בעיר.

מאת:   |  19.08.2018 / 10:31:03

תיקוני צבע ופחחות בשגריר. הכי מקצועי ואמין בעיר

יצאת היום החוצה וגילית שמישהו דפק לך את המכונית בחנייה. מיד עולה כעס על כך שזה קרה. למה?! למה?! ואז עצב על הזמן שתצטרך להשקיע עכשיו בתיקון ובתקשורת עם זה שדפק וחברות הביטוח וכל הדברים שאלה שלמי יש כוח אליהם. וכמה הם חסרי הגיון. תאר לך שהיית יודע מראש שהיום יש בכל עיר מוסכי פחחות וצבע מקצועיים שיתנו לך מחיר הגיוני שירות נכון ושפע ניסיון? נכון שזה היה מקל קצת? אז מעכשיו כדאי שתכיר: שגריר.

מקצועיות אחריות ומחיר ללא תחרות

אחד הכללים הבסיסיים ביותר בצרכנות נכונה הוא שכל מה שאתה קונה בזול - תשלם עליו בסופו של דבר ביוקר. מלבד מחיר, חשוב לשים דגש על שירות איכות והוגנות. כולם עושים פחחות וצבע, האפשרויות רבות ועוד רגע יש יותר מוסכים מאנשים, אבל רק מעטים עושים עבודה מקצועית במחיר הוגן. האחריות שלנו היא לפנות למוסך מתמחה בעל ניסיון, כזה שגם מתמחר את התיקון בצורה הוגנת וגם נותן אחריות ואמינות. לכן, בכל מה שקשור לפחחות וצבע, מרכזי השירות של שגריר הם המקום הנכון שנותן לך את המקסימום.

למעלה מ20 שנה, מוסכי שגריר מתמחים בתיקוני פח ותיקוני צבע ברמה טכנולוגית חדשנית ביותר עם מכשור עדכני והקפדה על כל פרט. האני מאמין שלנו הוא שקיפות מלאה לעבודה המתבצעת ברכב, כך שתהיו בטוחים שהמחיר שתקבלו יהיה תמיד המשתלם וההוגן ביותר באחריות. בנוסף, קבוצת שגריר פועלת בהסדר עם חברות הביטוח והליסינג המובילות.

לנוחותכם, שמונת מרכזי השירות שלנו נמצאים במקומות מרכזיים בישראל בפריסה ארצית: תל אביב, ירושלים, חיפה, אשדוד, נתניה, רעננה, פתח תקווה וחולון

 

השאירו פרטים

למאמרים נוספים>>http://bit.ly/ArticlesShagrir

תגובות


0732288888
ראשי
אודות שגרירהחזון שלנומדוע דווקא שגרירכתבו עלינושגריר במדיה
השירותרכב חלופימחירון למנויים פרטייםמחיר שרותים מצבר לרכב עד הביתשאלות ותשובותכתבי שירות
אודותטופס דיווח תאונה לסוכןרשת מוסכי פחחות וצבעכיסוי פנסים ומראות צדמן העתונותמחירוני חלפיםסניפי רשת מוסכי פחחות וצבעמוסכי הסדרשאלות ותשובותכתבי שירות
מצבר עד הבית
הכרזות והודעות - קשרי משקיעים, קבוצת שגריר
צור קשר
מאמריםדרושיםתנאי שימושהצהרת נגישותמפת האתר

מתלבטים?
רוצים לדבר איתנו?