כשאחריות פוגשת צבע ופחחות

מאת:   |  25.04.2018 / 11:44:35

 

תיקוני פחחות וצבע רק במחיר של שגרירפחחות וצבע

הנה תסריט שגרתי: נסעתם לתומכם בעיר ונעצרתם בצומת, הרמזור התחלף לירוק והרכב לפניכם התחיל לנסוע בפתאומיות ונכבה לו המנוע, למזלכם הספקתם לבלום אבל לרכב מאחוריכם היה קצת פחות מזל והוא נכנס בכם מאחורה. בום. יצאתם מהאוטו ואתם רואים שכל הטמבון הלך פייפן ובנוסף הפנסים ותא המטען עלו קצת למעלה מהמכה. איך זה קרה? אתם שואלים ומנסים לשחזר. אחרי "השחזור", סביר שהשאלה הבאה תהיה מה גודל הנזק ואיפה הכי כדאי לעשות פחחות וצבע. לרגע נדמה שהאפשרויות הן אינסופיות אבל ברגע הבא כשחושבים בהגיון רק בשגריר תקבלו מחיר הגיוני בשילוב שירות נכון ושפע ניסיון.

כשאחריות פוגשת צבע ופחחות

במחירי פחחות וצבע העלויות המשתנות עלולות לבלבל. אז איך בכל זאת בוחרים טוב? ואיך אפשר לדעת שמוסך פחחות רכב מסוים עושה עבודה מקצועית? התשובה היא פשוטה מאד: ניסיון ואמינות = אחריות. לאדם ללא הכשרה קשה לזהות עבודת פחחות טובה, בוודאי ברגעי לחץ. מרכזי השירות של שגריר לפחחות וצבע הם הפתרון בביטחון. לא רק אמינות ומומחיות בתחום אלא מחיר שלא תכיר.

בפחחות וצבע לא לוקחים סיכון. הולכים על בטוח: מומחים עם שם במחיר הכי משתלם באחריות. בנוסף, קבוצת שגריר פועלת בהסדר עם חברות הביטוח והליסינג המובילות.

גם בנגישות אין תחרות. מרכזי השירות שלנו פרוסים לרשותכם בכל רחבי הארץ: תל אביב, ירושלים, חיפה, אשדוד, נתניה, רעננה, פתח תקווה וחולון.

השאירו פרטים

שגריר מובילת דרך!

למאמרים נוספים>>http://bit.ly/ArticlesShagrir

תגובות


0732288888
ראשי
אודות שגרירהחזון שלנומדוע דווקא שגרירכתבו עלינושגריר במדיה
השירותרכב חלופימחירון למנויים פרטייםמחיר שרותים מצבר לרכב עד הביתשאלות ותשובותכתבי שירות
אודותטופס דיווח תאונה לסוכןרשת מוסכי פחחות וצבעכיסוי פנסים ומראות צדמן העתונותמחירוני חלפיםסניפי רשת מוסכי פחחות וצבעמוסכי הסדרשאלות ותשובותכתבי שירות
מצבר עד הבית
הכרזות והודעות - קשרי משקיעים, קבוצת שגריר
צור קשר
מאמריםדרושיםתנאי שימושהצהרת נגישותמפת האתר

מתלבטים?
רוצים לדבר איתנו?