תיקוני פחחות וצבע בשגריר במחיר נוח ללקוח

מאת:   |  03.04.2018 / 12:24:47

תיקוני פחחות וצבע בשגריר במחיר נוח ללקוח

כמו הרבה דברים בחיים שאין לנו שליטה עליהם, גם על נזקי פח וצבע אין לנו שליטה מאחר ותיקון מכוניתחבלות באוטו עשויות לקרות בהפתעה ולרוב אנחנו תלויים בהתנהגות נהגים אחרים על הכביש ובטעויות של אחרים. על מה בכל זאת יש לנו שליטה? על המחיר. אחרי ה"הפתעה" הראשונית מהפגיעה, אנחנו מתעשתים ואז מגיע הרגע לבדוק מה מחיר התיקון ואת היחס בין עלות לתועלת. במילים אחרות חשוב שנחשוב לפני שאנחנו עושים, לברור את המקצוענים מהחובבנים ולא לחשוש מלשמוע את העלויות. צביעה לא מקצועית תגרור פיצוצים בצבע, חלודה ועוד מפגעים. אין מתנות ואין הפתעות. מה שזול ייתן תמורה כמו המחיר.

 

הדרך למחיר מקצועיות ואחריות עוברת בשגריר

ההצעה הזולה היא לא בהכרח הטובה בשבילכם. שירות איכות והוגנות מהווים רכיב נכבד מסל השיקולים שיניעו אתכם. כולם עושים פחחות וצבע. לא כולם עושים את העבודה הראויה במחיר הוגן. ריבוי האפשרויות וטווח המחירים הרחב והמשתנה, מחדד יותר ויותר את ההכרח לפנות למוסך מתמחה בעל נסיון, כזה שגם מתמחר את התיקון בצורה הוגנת וגם נותן אחריות ואמינות. לכן, בכל מה שקשור לפחחות וצבע, מרכזי השירות של שגריר הם המקום הנכון במחיר הנכון.

למעלה מ20 שנה, מוסכי שגריר מתמחים בתיקוני פח ותיקוני צבע ברמה טכנולוגית חדשנית ביותר עם מכשור חכם והקפדה יתרה על כל פרט. האני מאמין שלנו הוא שקיפות מלאה לעבודה המתבצעת ברכב, כך שתהיו בטוחים שהמחיר שתקבלו יהיה תמיד המשתלם וההוגן ביותר באחריות. בנוסף, קבוצת שגריר פועלת בהסדר עם חברות הביטוח והליסינג המובילות.

לנוחותכם, שמונת מרכזי השירות שלנו נמצאים במקומות מרכזיים בישראל בפריסה ארצית: תל אביב, ירושלים, חיפה, אשדוד, נתניה, רעננה, פתח תקווה וחולון

השאירו פרטים

שגריר מובילת דרך!

למאמרים נוספים>>http://bit.ly/ArticlesShagrir

תגובות


0732288888
ראשי
אודות שגרירהחזון שלנומדוע דווקא שגרירכתבו עלינושגריר במדיה
השירותרכב חלופימחירון למנויים פרטייםמחיר שרותים מצבר לרכב עד הביתשאלות ותשובותכתבי שירות
אודותטופס דיווח תאונה לסוכןרשת מוסכי פחחות וצבעכיסוי פנסים ומראות צדמן העתונותמחירוני חלפיםסניפי רשת מוסכי פחחות וצבעמוסכי הסדרשאלות ותשובותכתבי שירות
מצבר עד הבית
הכרזות והודעות - קשרי משקיעים, קבוצת שגריר
צור קשר
מאמריםדרושיםתנאי שימושהצהרת נגישותמפת האתר

מתלבטים?
רוצים לדבר איתנו?