תיקוני פחחות וצבע באחריות

מאת:   |  18.03.2018 / 16:10:39

 

תיקוני פחחות וצבע בשגריר במחיר משתלם והוגן

לפעמים משאירים לנו אותן בתור "מתנה" אנונימית, לפעמים מדובר בתמרון חניה כושל, טעות קלה בהערכת המרווח או פשוט שניה של חוסר ריכוז. תהיה הסיבהתיקון פחחות אשר תהיה, אף בעל רכב לא יכול להתחמק משריטות ודפיקות של הרכב. מה שאומר, תיקוני פחחות או צבע. אחרי ההתאוששות מהדפיקה הפתאומית השאלה המיידית שעולה לכל אחד בראש היא מה עושים וכמה זה יעלה לי. כאשר בוחרים מוסך פחחות וצבע, המחיר הוא בהחלט מרכיב מרכזי אבל כדי שלא תרגישו ששוב נדפקתם ושתיקון הפח או הצבע יהיה המקצועי ביותר, חשוב לבחור במוסך רציני, ותיק ומיומן או במילים אחרות, מקום עם "קילומטראז'".

 

תיקוני פחחות וצבע באחריות. שגריר מובילת דרך.

במחירי פחחות וצבע העלויות משתנות והאפשרויות הרבות מבלבלות. לכן, האפשרות הטובה ביותר בשבילכם היא לפעול נכון ובהגיון ולהיכנס למקום מתמחה המשלב מחיר הוגן ומשתלם עם אמינות ומקצועיות ללא פשרות ולמקום הזה קוראים שגריר. בכל מה שקשור לפחחות וצבע, מרכזי השירות של שגריר הם הכתובת באחריות וללא תחרות.

ניסיון מצטבר של שנים רבות ומקום עם "שם" הוא הסיבה שבכל הקשור לתיקוני פח ותיקוני צבע, שגריר היא הבחירה הטבעית ולמה? כי אנחנו בשגריר עובדים בשקיפות מלאה לעבודה המתבצעת ברכב, כך שתהיו בטוחים שתקבלו את הטוב ביותר במחיר ההוגן ביותר.

המחיר המשתלם הוא לא הדבר היחיד שתקבלו, מרכזי השירות של שגריר מקפידים על הטכנולוגיות המתקדמות ביותר ומעמידים לרשותכם גם שיטת טיפול ייחודית Paintless Dent RepairPDR (פחחות על יבש ללא צבע). באמצעות טכנולוגיה מדויקת ורבת עוצמה זו, לא נגרם כלל נזק לצבע הרכב והטיפול כולו מבוצע ע"י אנשי מקצוע מיומנים שעברו הכשרות והדרכות מקצועיות בתחום. כך שאיך שלא תסתכלו על זה, אתם רק מרוויחים. בנוסף אנחנו בשגריר פועלים כמוסך הסדר עם חברות הביטוח והליסינג המובילות לתיקון יעיל ומהיר. לנוחיותכם המרבית, מרכזי השירות שלנו נמצאים במקומות מרכזיים בישראל בפריסה ארצית: תל אביב, ירושלים, חיפה, אשדוד, נתניה, רעננה, פתח תקווה וחולון.

השאירו פרטים

שגריר מובילת דרך!

למאמרים נוספים>>http://bit.ly/ArticlesShagrir

 

תגובות


0732288888
ראשי
אודות שגרירהחזון שלנומדוע דווקא שגרירכתבו עלינושגריר במדיה
השירותרכב חלופימחירון למנויים פרטייםמחיר שרותים מצבר לרכב עד הביתשאלות ותשובותכתבי שירות
אודותטופס דיווח תאונה לסוכןרשת מוסכי פחחות וצבעכיסוי פנסים ומראות צדמן העתונותמחירוני חלפיםסניפי רשת מוסכי פחחות וצבעמוסכי הסדרשאלות ותשובותכתבי שירות
מצבר עד הבית
הכרזות והודעות - קשרי משקיעים, קבוצת שגריר
צור קשר
מאמריםדרושיםתנאי שימושהצהרת נגישותמפת האתר

מתלבטים?
רוצים לדבר איתנו?