תיקוני פחחות וצבע בשגריר במחיר הוגן

מאת:   |  15.03.2018 / 17:40:42

תיקוני פחחות וצבע בשגריר במחיר הוגן 

מי מאיתנו לא יצא או נכנס לחניה ופתאום שמע פתאום רעש שעשה לו קווץ' בבטן? שריטה מעץ, גדר או יותר מתסכל – מרכב אחר. זה קורה לכולם אחת לכמה זמן, וזה עוד בלי להזכיר את המקרים בהם מישהו משאיר לכם מזכרת על האוטו. איתרתם את השריטה, את השפשוף, את העיקום ועכשיו מה? לאן הולכים, מתי כדאי להפעיל את הביטוח והשאלה החשובה מכל - כמה זה יעלה.

לא תמיד התיקון חייב להיות יקר אבל גם ברגע של לחץ, לא שווה לתקן בכל מחיר. ככל שהצביעה תעשה בצורה איכותית יותר, סביר להניח שהמחיר יהיה מעט יותר גבוה אבל עם הרבה שקט וביטחון שהרכב שלך קיבל את הטיפול הנכון. בכל מקרה מומלץ לא להתפתות ולבחור בהצעת מחיר זולה, מכיוון שלפעמים מה שעולה בזול לא יחזיק לכם מעמד למשך יותר משנה או שנתיים.

שילוב מנצח בין תיקוני פחחות, שירות ואחריותתיקוני פחחות וצבע

במחירי פחחות וצבע העלויות משתנות והאפשרות הטובה ביותר בשבילכם היא להיכנס למקום מתמחה בעל נסיון, שגם נותן לכם את המחיר המשתלם ביותר וגם מעניק לכם אמינות, אחריות ומקצועיות ללא פשרות. לכן, בכל מה שקשור לפחחות וצבע, מרכזי השירות של שגריר הם הכתובת.

כבר שנים רבות, ההתמחות שלנו נוגעת לכל מה שקשור לתיקוני פח ותיקוני צבע ברמה טכנולוגית ומקצועית מהמתקדמות ביותר עם מכשור חדשני והקפדה יתרה על כל פרט. אנחנו בשגריר עובדים בשקיפות מלאה לעבודה המתבצעת ברכב, כך שתהיו בטוחים שהמחיר שתקבלו יהיה תמיד המשתלם וההוגן ביותר באחריות. בנוסף, קבוצת שגריר פועלת בהסדר עם חברות הביטוח והליסינג המובילות.

לנוחותכם המירבית, מרכזי השירות שלנו נמצאים במקומות מרכזיים בישראל בפריסה ארצית: תל אביב, ירושלים, חיפה, אשדוד, נתניה, רעננה, פתח תקווה וחולון

השאירו פרטים

שגריר מובילת דרך!

למאמרים נוספים>>http://bit.ly/ArticlesShagrir

תגובות


0732288888
ראשי
אודות שגרירהחזון שלנומדוע דווקא שגרירכתבו עלינושגריר במדיה
השירותרכב חלופימחירון למנויים פרטייםמחיר שרותים מצבר לרכב עד הביתשאלות ותשובותכתבי שירות
אודותטופס דיווח תאונה לסוכןרשת מוסכי פחחות וצבעכיסוי פנסים ומראות צדמן העתונותמחירוני חלפיםסניפי רשת מוסכי פחחות וצבעמוסכי הסדרשאלות ותשובותכתבי שירות
מצבר עד הבית
הכרזות והודעות - קשרי משקיעים, קבוצת שגריר
צור קשר
מאמריםדרושיםתנאי שימושהצהרת נגישותמפת האתר

מתלבטים?
רוצים לדבר איתנו?