האותיות הקטנות על מכוניות וביטוחים ...

מאת:   |  04.06.2017 / 15:12:50

בחנו את עצמכם עד כמה אתם באמת מכירים את ביטוח הרכב שלכם?

את צבע הרכב כולנו זוכרים. רובנו גם זוכרים את הסוג ושנת הייצור. אבל את חברת הביטוח וסוג הביטוח, פה כבר מתחילים להסתבך. והאותיות הקטנות? אהה. איך אמרו הגששים? כל כך קטנות, לך תזכור. הרי בין כה וכה אתם מאמינים שברגע האמת תאלצו להמתין שעות למוקדן ולגרר- הראשון מביניהם שיענה או יגיע...שנאמר כל הקודם- זוכה!

האור בקצה התאונה

בתור צרכנים אתם חייבים לנצל את העובדה כי חברות הביטוח מתחרות על הכיס שלכם. מכאן, שבעת מעמד חידוש הביטוח עליכם לבקש ולהתעקש על הכיסויים הנכונים כך שבעת הצורך תוכלו ליהנות משירותי דרך נוחים, טובים, מקצועיים ואמינים. אז איפה מתחילים? נכון, באותיות הקטנות.

טיפים גדולים להבנת האותיות הקטנות

לנוחיותכם, ריכזנו מספר טיפים שיעזרו לכם להבין מי נגד מי ואיפה לשים דגש בעת חידוש ביטוח הרכב:

  • שירותי דרך וחילוץ: לצד שירותי הגרירה שיש לכולם, ניתן לדרוש שהביטוח יכלול גם שירות של החלפת פנצ'ר, הטענת מצבר ואפילו תיקון בשטח במידת הצורך. ביקשתם- קיבלתם.

  • רכב חלופי: ברוב המקרים, תהיו זכאים לרכב חלופי במידה הרכב מושבת עקב תאונה. אבל אם תרצו ( וברור שתרצו), תוכלו לקבל רכב חלופי גם בעת תיקוני פחחות וצבע ובנוסף, ליהנות משירות דליברי עד הבית. כלומר, הרכב החלופי יגיע אליכם הביתה כך שתחסכו לעצמכם את הנסיעה עד למוסך שנמצא בסוף העולם שמאלה.
  • ניירת, בירוקרטיה ושאר ירקות: שוב, האותיות הקטנות. בחירה בספק הנכון ובפוליסה הנכונה יאפשרו לכם "להפיל" את כל ההתעסקות המעיקה בניירת על חברת שירותי הדרך. כאמור, אתם רק מדווחים על התאונה וחברת שירותי הדרך תאסוף את הרכב, תביא לכם את הרכב החלופי והדובדבן שבקצפת- תטפל לכם בכל הניירת.
  • פנסים ומראות צד - קמתם בבוקר, שתיתם קפה, הגעת לרכב ובום- מישהו חלף בלילה ו"לקח" את מראת הצד במקרה הטוב והשאיר מזכרת בדמות פנס שבור במקרה הרע. אל דאגה. גם פה ניתן לקבל רכב חלופי ותיקון על חשבון הביטוח. רק תבקשובזמן שמחדשים את הפוליסה.

 

בשורה התחתונה: זמן שווה כסף. זאת לא קלישאה. הכרת פוליסת הביטוח בכלל וזו של הרכב בפרט יכולה לחסוך לכם זמן, כסף ובעיקר את כאב ראש ותחושת חוסר האונים שמתלווים במקרים המצערים של תאונות דרכים ושאר התקלות ברכבים.

לפרטים נוספים, חייגו *8888 

השאירו פרטים

שגריר מובילת דרך!

למאמרים נוספים>>http://bit.ly/ArticlesShagrir

תגובות


0732288888
ראשי
אודות שגרירהחזון שלנומדוע דווקא שגרירכתבו עלינושגריר במדיה
השירותרכב חלופימחירון למנויים פרטייםמחיר שרותים מצבר לרכב עד הביתשאלות ותשובותכתבי שירות
אודותטופס דיווח תאונה לסוכןרשת מוסכי פחחות וצבעכיסוי פנסים ומראות צדמן העתונותמחירוני חלפיםסניפי רשת מוסכי פחחות וצבעמוסכי הסדרשאלות ותשובותכתבי שירות
מצבר עד הבית
הכרזות והודעות - קשרי משקיעים, קבוצת שגריר
צור קשר
מאמריםדרושיםתנאי שימושהצהרת נגישותמפת האתר

מתלבטים?
רוצים לדבר איתנו?