מצבר לרכב – לא על המחיר לבדו

מאת:   |  20.01.2020 / 14:12:25

מצבר לרכב – לא על המחיר לבדו

אז שוב נתקעתם בלי מצבר, ושוב התנעתם עם הכבלים של השכן, ושוב צריך לקנות מצבר חדש. ואולי לא. כי כלל לא בטוח שהמבצר באמת הלך. ייתכן מאוד שיש לכם בעיה במערכת החשמל או בסטארטר. כלומר, שלב ראשון שרכישת מצבר זה לוודא שהמצבר זה באמת הבעיה. ולכן, שלב ראשון שמומלץ לעשות במקרה של בעיות בהתנעה זה לעשות בדיקה על ידי מכונאי או חשמלאי רכב מוסמך. על פניו משימה קלה. בפועל פה תאם יכולים ליפול ובגדול. כי כמו שכבר למדנו מתוכניות "יצאת צדיק", לא כל הנוצץ זהב ולא כל מכונאי צדיק. מדובר בשוק רווי שמלא בחאפרים שיעשו הכל כדי למכור לכם את מה שאתם לא צריכים אלא את מה שממנו הם יותר מרוויחים. לכן, מומלץ לוודא שאתם מזמינים שירות מגורם מוסמך, עם אחריות ועם מוניטין. כמונו פה בשגריר למשל.

למה מצבר קונים רק בשגריר

ראשית, כשאתם פונים לקבלת שירות משגריר, אתם פונים לחברה עם למעלה מ 20 שנות מוניטין של מצוינות בשירות. בנוסף, לצד שירותי הדרך והגרירה שלנו, אנחנו גם מעניקים שירותי תיקון פחחות וצבע ב 8 מוסכים ברחבי הארץ שנמצאים בהסדר עם חברות הביטוח. כלומר, במידה ואתם מכוסים בביטוח הרכב גם במקרים של תיקון והחלפת מצבר, אנחנו סוגרים לכם את הפינה מבחינת קבלת ההחזרים/ מימוש הפוליסה.

אחריות באחריות

בשורה התחתונה, האמינות נמדדת באחריות. חשוב להדגיש חזור והדגש כי במיה והבדיקה שלנו תעלה כי אכן צריך להחליף מצבר, אצלנו תקבלו אחריות של 24 חודשים עבור המצבר החדש. זאת, בעוד ששאר הספקים יציעו לכם 18 חודשי אחריות בלבד. השירות שלנו זמין עבורכם על בסיס 24/7, כך שבכל מקום שבו תתקעו, בכל שעה ובכל סיטואציה, שגריר תמיד יהיו אתכם לאורך כל הדרך.

בין אם זה בעיות של מצבר ובין אם זה תיקוני פחחות וצבע או שבר פנסים ומראות צד, מוקדי השירות שלנו זמינים עבורכם ולמענכם. כל מה שנותר לכם לעשות זה לוודא מול סוכני הביטוח או חברות הביטוח הישיר שבפוליסה שלכם שגריר רשומים כספקי שירותי החילוץ והגרירה.

המחיר מנצח

לסיכום, כאתם מחפשים שירות של בדיקת מצבר או החלפת מצבר, חשוב לא להסתכל רק על המחיר אלא לבדוק מה הוא כולל. נכון, מבצר נגמר פעם בכמה שנים, אבל יש לו נטיעה מוזרה שכזו להיגמר דווקא ברגע הכי פחות מתאים. ואז, פתאום כל שקל שחסכתם לכאורה בעת הרכישה, חוזר בריבית דריבית בהמתנה ארוכה, בשירות לא אמין ולא מקצועי ובהרבה עצבים. אז תזכרו, אל תביטו ב "מחיר המצבר" אלא במה "שבתוכו".

לפרטים ורכישה חייגו 8888* ואנחנו בדרך אליכם.

השאירו פרטים

שגריר אתכם לאורך כל הדרך

למאמרים נוספים>>http://bit.ly/ArticlesShagrir

תגובות


0732288888
ראשי
אודות שגרירהחזון שלנומדוע דווקא שגרירכתבו עלינושגריר במדיה
השירותרכב חלופימחירון למנויים פרטייםמחיר שרותים מצבר לרכב עד הביתשאלות ותשובותכתבי שירות
אודותטופס דיווח תאונה לסוכןרשת מוסכי פחחות וצבעכיסוי פנסים ומראות צדמן העתונותמחירוני חלפיםסניפי רשת מוסכי פחחות וצבעמוסכי הסדרשאלות ותשובותכתבי שירות
מצבר עד הבית
הכרזות והודעות - קשרי משקיעים, קבוצת שגריר
צור קשר
מאמריםדרושיםתנאי שימושהצהרת נגישותמפת האתר

מתלבטים?
רוצים לדבר איתנו?