יש פחחות רכב ויש שגריר

מאת:   |  12.08.2019 / 14:24:51

יש פחחות רכב ויש שגריר

ברשימת השירותים של מוסכי פחחות ניתן למצוא בעיקר צביעות רכב וטיפולי פחחות אבל רגע לפני שאתם נוסעים למוסך פחחות לרכב,פחחות וצבע מומלץ שתבינו בדיוק מה אתם צריכים, זה יכול להיות צביעה כדי לכסות כתמי חלודה או שריטות ברכב וזה יכול בכלל להיות עבודות פחחות כדי להחזיר את מראה הרכב למצב חדש בכלל זה חשוב להתייעץ קודם עם מוסך הפחחות כדי לקבל רעיון כללי עבור המראה הסופי של הרכב ומה יהיה המחיר עבור צעד זה.

אז נכון, הרכב שלכם יכול להיות תקין מבחינה מכנית לחלוטין, אבל הכי כיף שהוא גם נראה ככה, אצלנו במוסך פחחות הרכב של שגריר רעננה אנו מוצאים עבורכם את הפתרון הטוב ביותר בין אם בחרתם לצבוע מחדש את הרכב כדי להתפנק או שהחלטתם סוף סוף לתקן את העיקום המציק בפח, אנחנו נחדש את מראה הרכב למצב בו כמעט ולא תזהו אותו ובמחיר הוגן.
 

מוסך פחחות רכב של שגריר - סניף רעננה


כאשר הולכים לקבל במוסך פחחות לא מחייב שיהיה מדובר בשינוי כולל של הרכב אלא גם תיקוני פחחות קטנים לדוגמה, מילוי דנטים  קטנים או שריטות בפח הרכב, כמובן שגם עיצוב הצורה הכללית של פח הרכב שאומנם לא נראית כל כך פגיעה אך במידה והיא ניזוקה היא עלולה להביא לירידה בביצועי הרכב. מסיבה זו נזק רציני ברכב עקב תאונה חלילה, יש  להתייחס מייד ולגשת עם הרכב למוסך פחחות לבדיקה. במידה והנכם נוסעים ברכב פגום שלא תוקן אתם עלולים להוות סכנה לא רק עבור עצמכם, אלא גם עבור הסובבים אתכם בכביש.


במוסך הפחחות של שגריר ברעננה אנו מטילים על העובדים שלנו את האחריות הכוללת שמירה על המראה האסתטי והעיצובי של הרכב וגם שמירה על תקינות הרכב וצורתו למען בטיחותכם. מוסכי הפחחות והצבע של שגריר, בבעלות מלאה של שגריר ואינם מופעלים בזכיינות או בידי גורמים חיצוניים. מה שמאפשר לנו לבצע ביקורות ולעקוב באופן ומקצועי אחר פעילות המרכזים  ושביעות רצונכם.
 

אל תתפשרו עם הרכב שלכם - לכו עם הטוב והאמין ביותר - שגריר, סניף רעננה.

 

להזמנת תור ולבירורים התקשרו לטלפון: 03-5588428
או בקרו אותנו בכתובת: א.ת. רעננה, רח' היצירה 6,  טל': 09-7446814

או  בפקס: 09-6500566

השאירו פרטים

שגריר מובילת דרך!

למאמרים נוספים>>http://bit.ly/ArticlesShagrir

תגובות


0732288888
ראשי
אודות שגרירהחזון שלנומדוע דווקא שגרירכתבו עלינושגריר במדיה
השירותרכב חלופימחירון למנויים פרטייםמחיר שרותים מצבר לרכב עד הביתשאלות ותשובותכתבי שירות
אודותטופס דיווח תאונה לסוכןרשת מוסכי פחחות וצבעכיסוי פנסים ומראות צדמן העתונותמחירוני חלפיםסניפי רשת מוסכי פחחות וצבעמוסכי הסדרשאלות ותשובותכתבי שירות
מצבר עד הבית
הכרזות והודעות - קשרי משקיעים, קבוצת שגריר
צור קשר
מאמריםדרושיםתנאי שימושהצהרת נגישותמפת האתר

מתלבטים?
רוצים לדבר איתנו?