תיקוני פחחות רכב? שגריר, אתכם ובשבילכם

מאת:   |  18.06.2019 / 12:47:59

תיקוני פחחות רכב? שגריר, אתכם ובשבילכם

כולנו מכירים את הרכבים האלה, אשר מבחינה מכנית הם תקינים לגמרי אבל מבחינת מראה חיצוני הם קצת פחות תקינים..? מוסך פחחות רכב של שגריר בנתניה כאן להציע לכם את הפתרון הטוב ביותר לרכבים כאלו בדיוק או לרכבים אותם מתחשק לכם לעשות צביעה מחדש או לטפל סוף סוף בפגם הזה שנוצר בעקבות חלודה בפח, אנו נתקן ונחדש לכם את מראה הרכב ונחזיר אותו למצב הטוב ביותר שניתן. 


טיפול לרכב במוסך פחחות לא מחייב רק שינוי מוחלט של הרכב אלא גם תיקונים שלא תמיד שמים לב אליהם כגון מילוי פגמים קטנים או שקעים בפח הרכב, אל נשכח את עיצוב הצורה התקינה של הרכב, אשר נזק לצורה זו עלול להוביל לירידה בביצועי הרכב. על כן במקרה של פגיעה רצינית ברכב בגלל תאונה למשל, מומלץ לתת התייחסות מיידית ולהביא את הרכב למוסך פחחות לבדיקה. נסיעה ברכב ניזוק שלא תוקן יכולה להוות סכנה לא רק לנהג אלא גם לרכבים סביבו בכביש, הולכי רגל ועוד.

מוסך פחחות רכב - סניף נתניה

כידוע, מוסכי פחחות מציעים בדרך כלל צביעת רכב וטיפולי פחחות אך לפני שאתם מגיעים למוסך פחחות לרכב, עדיף שתדעו בדיוק מה אתם רוצים, בין אם מדובר בצביעה אשר תכסה כתמי חלודה ושריטות ברכב או אולי בכלל תיקוני פחחות על מנת לשפר את מראה הרכב באופן כולל על כן מומלץ להתייעץ קודם עם מוסך הפחחות על מנת לקבל תמונה כללית עבור המראה הסופי של הרכב וכמובן לסגור את עניין העלות.


במוסך הפחחות של שגריר בנתניה אנו מטילים על עובדי הפחחות שלנו משימה לא קלה הכוללת בתוכה לא רק שמירה על המראה האסתטי של רכבכם, אלא כמובן גם תשומת לב שצורתו של הרכב תהיה תקינה מה שמבטיח לכם שקט לנסיעה בטוחה יותר. מוסכי הפחחות והצבע של שגריר, בבעלות מלאה של שגריר ואינם מופעלים בזכיינות או בידי גורמים חיצוניים. מה שמאפשר לנו לבצע ביקורות ומעקבים באופן מדויק ומקצועי אחר פעילות המרכזים.
 

אל תתפשרו עם הרכב שלכם - לכו עם הטוב והאמין ביותר - שגריר, סניף נתניה.

 

להזמנת תור ולבירורים התקשרו לטלפון: 03-5588428
או בקרו אותנו בכתובת: רח' יד חרוצים 8, א.ת פולג, נתניה, טל': 09-7496575

או בפקס: 073-2288287

השאירו פרטים
 

למאמרים נוספים>>http://bit.ly/ArticlesShagrir

תגובות


0732288888
ראשי
אודות שגרירהחזון שלנומדוע דווקא שגרירכתבו עלינושגריר במדיה
השירותרכב חלופימחירון למנויים פרטייםמחיר שרותים מצבר לרכב עד הביתשאלות ותשובותכתבי שירות
אודותטופס דיווח תאונה לסוכןרשת מוסכי פחחות וצבעכיסוי פנסים ומראות צדמן העתונותמחירוני חלפיםסניפי רשת מוסכי פחחות וצבעמוסכי הסדרשאלות ותשובותכתבי שירות
מצבר עד הבית
הכרזות והודעות - קשרי משקיעים, קבוצת שגריר
צור קשר
מאמריםדרושיםתנאי שימושהצהרת נגישותמפת האתר

מתלבטים?
רוצים לדבר איתנו?