תיקון צבע לרכב - כזה מחיר? רק בשגריר!

מאת:   |  11.04.2019 / 10:50:33

תיקון צבע לרכב - כזה מחיר? רק בשגריר!

לא חשוב אם אתם נוסעים על הרכב שלכם יום יום או מידי פעם כשצריך, אין ספק שהמצב התקין של הרכב שלכם יקל על החיים שלכם ועל ההתנהלות ועדיף לשמור על מצבו להימנע מבלת"מים לא רצויים.
זה נשמע שעבודת הרכב היא רק לדאוג להביא אתכם מנקודה אחת לשנייה, אך אם לא נשמור על הרכב ולא נדאג לו, הוא יכול עם הזמן לצבור תקלות ובעיות שיורידו בערכו בצורה משמעותית.

מתלבטים מתי הגיע הזמן לצבוע את הרכב? או לבצע תיקוני צבע ופחחות שונים? בדקו את מצבו. בדרך כלל, נהוג לבצע תיקון צבע לרכב כשהוא תקין, אבל במצב דהוי. במצבים כאלה לרוב נדרשות עבודות נוספות, כמו טיפולי פחחות כדי להסתיר נזקי פח או חלודה. אך לעיתים גם מדובר בתיקוני צבע קלים שעדיף לבצע לפני שהם מחמירים עם הזמן ומורידים מערכו של הרכב.

תיקוני צבע, תיקוני פחחות, שירות ואחריות

לפעמים קורה שאנחנו לא מתייחסים לשריטה כי היא נראית לנו קטנה או שטחית, מה שאנחנו לא יודעים זה שהיא לאט לאט הורסת את שכבת הצבע המקורית של הרכב. במקרים כאלה עדיף ומומלץ לפנות למוסך מוסמך כדי לפתור את הבעיה, ליידע אתכם האם מדובר בתיקוני צבע קלים או עמוקים יותר ומה יהיה המחיר המוערך עבור תיקון הצבע לרכב. 
חשוב שתעשו תיקוני צבע לרכב במוסכים המתמחים בתיקוני צבע וצביעה. פעולות אלה יעזרו למראה הרכב ויעלו את ערכו. מעבר לצבע הרכב עצמו לפעמים יש גם לבצע פעולות נוספות, כגון ליטוש, ניקוי הרכב ועוד.

אז הגעתם להחלטה שהרכב שלכם צריך תיקוני צבע? אל תתפשרו על האיכות! לא תרצו להגיע שוב אחרי תקופת זמן קצרה אל המוסך כדי לבצע בשנית את תיקוני הצבע האלה מה שעלול בטווח הארוך להכפיל את ההוצאות שלכם במקום לחסוך לכם.

מוסכי הפחחות והצבע במרכזי השירות של שגריר הינם בבעלות מלאה של שגריר ואינם מופעלים בזכיינות בידי גורמים חיצוניים. מה שמאפשר לנו לבקר ולעקוב באופן קבוע ולוודא שהכל נעשה בצורה מקצועית ביותר בכל רשת המרכזים. במהלך תיקוני צבע לרכב, קלים או קשים, אנו שומרים על סטנדרט גבוה במיוחד, שנשמר באדיקות בכל רחבי הארץ.

לנוחותכם המירבית, מרכזי השירות שלנו נמצאים במקומות מרכזיים בישראל בפריסה ארצית: תל אביב, ירושלים, חיפה, אשדוד, נתניה, רעננה, פתח תקווה וחולון.

השאירו פרטים

שגריר מובילת דרך!

למאמרים נוספים>>http://bit.ly/ArticlesShagrir

תגובות


0732288888
ראשי
אודות שגרירהחזון שלנומדוע דווקא שגרירכתבו עלינושגריר במדיה
השירותרכב חלופימחירון למנויים פרטייםמחיר שרותים מצבר לרכב עד הביתשאלות ותשובותכתבי שירות
אודותטופס דיווח תאונה לסוכןרשת מוסכי פחחות וצבעכיסוי פנסים ומראות צדמן העתונותמחירוני חלפיםסניפי רשת מוסכי פחחות וצבעמוסכי הסדרשאלות ותשובותכתבי שירות
מצבר עד הבית
הכרזות והודעות - קשרי משקיעים, קבוצת שגריר
צור קשר
מאמריםדרושיםתנאי שימושהצהרת נגישותמפת האתר

מתלבטים?
רוצים לדבר איתנו?