תיקון שריטות ברכב

מאת:   |  07.03.2019 / 12:01:15

תיקון שריטות ברכב – איך מתמודדים?
 

שריטות ברכב הן בין הדברים האמנם קטנים אך מעיקים ביותר שאנו מתמודדים איתם בהם בשימוש יומיומי ברכב. מספיקה שניה אחת של חוסר ריכוז והרכב שלכם מתחדש לו בשריטה ארוכה או עמוקה. למזלכם, יש גורמים מקצועיים שיוכלו לתקן את השריטות הקטנות, העמוקות ושאר נזקי הפח. 
גם כשאנחנו מנסים להימנע לחלוטין משריטות ברכב, לעיתים הדבר לא תלוי רק בנו. מספיק רכב אחד שחנה לא טוב או לא ישים לב וישפשף או ישרוט את הרכב, לא הכל תלוי בנו לצערנו.
למי זה לא קרה? אז מה עושים אם בכל זאת נשרט הרכב בין אם בגלל שימוש לא זהיר שלנו או של הסובבים אותנו – ניגשים למוסך פחחות וצבע על מנת לתקן את נזקי השריטות שנגרמו.

ישנם מקרים בהם השריטה ברכב ברכב גרמה לעיקום של הפח, במקרים כאלה יש קודם לתקן את הנזק בפח בהתאם. צעד זה יכול להיות קריטי להמשך הטיפול בשריטה, במקרים של דחייה הדבר יכול להתגלגל לנזקים משניים נוספים, חמורים ויקרים יותר.

תיקון שריטות לרכב

רבים הם המקרים בהם אין כלל צורך להחליף את החלק שהתעקם או ניזוק, וישנה האפשרות הקיימת בעזרת מכשור נכון וכישורי מומחים בתחום, להחזיר לרכב את המראה המקורי והאהוב על ידי שימוש בחימום והלחמה של החלק הפגוע. לאחר שחלק הפח הפגום תוקן בחזרה למצב תקין ניתן לכסות את השריטה ברכב בעזרת צבע.
למרות ששריטות ברכב יכולות להראות אותו הדבר, לכל שריטה יש את המאפיינים והמגבלות שלה. שריטות ברכב מתחלקות למספר קטגוריות:
- שריטות שטחיות בהן הרכב וצבע היסוד שלו לא נפגע.
- שריטות בהן צבע הרכב נפגע מה שניתן לתקן באמצעות תיקוני צבע מקומיים.
- שריטות עמוקות אשר גרמו לפגיעה בצבע היסוד של הרכב - אשר מצריך תיקון קצת יותר מחמיר.


במוסכי הפחחות וצבע של שגריר תקבלו מצב סקירה מלא של כל שריטות הרכב שלכם ופגמים בפח באם ישנם וכמובן המלצה והצעת מחיר משתלמת עבור שלבי הטיפול שהומלצו על ידי המומחים שלנו. בזמן שהרכב שלכם מבלה זמן אצלנו, נדאג לכם כמובן לרכב חלופי ונטפל בשלכם בזמן הקצר ביותר, במחיר הנמוך ביותר ובאיכות מעולה!

 

השאירו פרטים

למאמרים נוספים>>http://bit.ly/ArticlesShagrir

 

תגובות


0732288888
ראשי
אודות שגרירהחזון שלנומדוע דווקא שגרירכתבו עלינושגריר במדיה
השירותרכב חלופימחירון למנויים פרטייםמחיר שרותים מצבר לרכב עד הביתשאלות ותשובותכתבי שירות
אודותטופס דיווח תאונה לסוכןרשת מוסכי פחחות וצבעכיסוי פנסים ומראות צדמן העתונותמחירוני חלפיםסניפי רשת מוסכי פחחות וצבעמוסכי הסדרשאלות ותשובותכתבי שירות
מצבר עד הבית
הכרזות והודעות - קשרי משקיעים, קבוצת שגריר
צור קשר
מאמריםדרושיםתנאי שימושהצהרת נגישותמפת האתר

מתלבטים?
רוצים לדבר איתנו?