8 מרכזי השירות של שגריר לתיקוני פחחות וצבע

מאת:   |  27.06.2018 / 09:07:43

 

אהבה מגלגל ראשון

עם יד על הלב, אתה באמת אוהב את האוטו שלך. היחס שלך אליו (אהבה, שנאה, עצבים או הנאה) מעיד שהוא יותרפחחות וצבע מכלי שמעביר אותך מנקודה לנקודה בעולם. השקעת בו את מיטב כספך, אתה שומר עליו נקי ומצוחצח. לוקח אותו לבדיקות ותיקונים ברגע שצריך. זוכר כל תאריך שקשור בו. לכן אם משהו הכי קטן משתנה בו, אתה הראשון להבחין בשינוי.

בוקר אחד הגעת אליו וגילית ששרטו לך את הפגוש. בקטנה. ממש בקטנה. שריטה שרק אתה יודע שהיא חדשה ולא הייתה שם קודם. אז נכון, זו לא שריטה רצינית ואין שום עיקום פח אבל עדיין זה מעצבן כי מי אוהב אותו יותר ממך. ברור גם שתבחר את המוסך האמין והרציני ביותר לתיקוני פחחות וצבע ואת השירות המקצועי ביותר ומה יותר הגיוני מלבחור במוסך עם רזומה מפואר.

8 בשביל 1

8 מרכזי השירות של שגריר לתיקוני פחחות וצבע פרוסים ברחבי הארץ ומאוישים בידי פחחים מקצועיים המצוידים בוותק, בניסיון ובמכשור המתקדם ביותר. מנזקי תאונה קלים כגון שריטות, דפיקות קלות, תאונות, כיפופי פח, מראות צד ופנסים שבורים ועד נזקים גדולים יותר. מרכזי השירות נמצאים בבעלות מלאה של שגריר ומבחינתכם זה אומר ראש שקט לצד מקצועיות, אמינות ואחריות מלאה. השירות המיומן של שגריר לא משאיר מקום לאי וודאות. הכל פתוח ובטוח כולל טיפול בתביעות צד ג', רכב חלופי עד גמר הטיפול ושירות delivery עד בית הלקוח.

השריטה תוקנה והכל חזר למקומו בשלום. כמו באהבה, גם ברכב יש סדקים, חשוב רק לתקן אותם בזמן ובמקום מיומן. בפעם הבאה ששורטים או דופקים אתכם, פשוט תרימו טלפון למוקד שגריר 8888* ותקבלו שירות באהבה ובאמינות.

השאירו פרטים

למאמרים נוספים>>http://bit.ly/ArticlesShagrir

תגובות


0732288888
ראשי
אודות שגרירהחזון שלנומדוע דווקא שגרירכתבו עלינושגריר במדיה
השירותרכב חלופימחירון למנויים פרטייםמחיר שרותים מצבר לרכב עד הביתשאלות ותשובותכתבי שירות
אודותטופס דיווח תאונה לסוכןרשת מוסכי פחחות וצבעכיסוי פנסים ומראות צדמן העתונותמחירוני חלפיםסניפי רשת מוסכי פחחות וצבעמוסכי הסדרשאלות ותשובותכתבי שירות
מצבר עד הבית
הכרזות והודעות - קשרי משקיעים, קבוצת שגריר
צור קשר
מאמריםדרושיםתנאי שימושהצהרת נגישותמפת האתר

מתלבטים?
רוצים לדבר איתנו?