תיקוני פחחות וצבע במחיר של תכיר

מאת:   |  15.05.2018 / 12:18:11

 

שגריר. תיקוני פחחות וצבע במחיר של תכיר

כולנו אנשי "לי זה לא יקרה"... אבל תאונות קורות במשפחות הכי טובות. בשנים האחרונות קורות יותר ויותר תאונות, קטלניות יותר ופחות. 

לפעמים נכנסים בכם מאחור והנזק קל ולרוע המזל לפעמים מדובר במעיכה גדולה. אמנם המחשבה שנעשה תאונה אי פעם מטרידה מאד, אבל חשוב להיות מוכנים ולדעת מה עושים במקרה הצורך. רמז: להאמין שאנחנו נהגי השנה ושאין מצב שלנו זה יקרה, זאת לא באמת אופציה ולכן, כדאי לדעת ורצוי מראש, לאן מגיעים לעשות פחחות וצבע. מעבר למחיר הוגן, השיקולים החשובים ביותר הם רצינות, ותק ומיומנות, או במילים אחרות, שגריר. 

 

תיקוני פחחות וצבע באחריות. שגריר מובילת דרך.

את התואר "אחריות" הרווחנו בשנים ארוכות של ניסיון ובניית מרכזים מתמחים המאובזרים במכשור חדשני ולכן, שמונת מרכזי השירות של שגריר הם המקום הנכון בביטחון לפחחות וצבע. למקום חובבני יש מחיר ולמקום מקצועי גם יש מחיר. שימו לב שבשגריר תמיד תקבלו מחיר הוגן שלא בא על חשבון המקצוענות. כל לקוח זוכה אצלנו ליחס אישי ומקצועי שאין לו שני.

שגריר פועלת כמוסך הסדר עם חברות הביטוח והליסינג המובילות לתיקון יעיל ומהיר. לא פחות חשובה היא הנגישות ולנוחותכם פרוסים מרכזי השירות של שגריר במקומות מרכזיים בישראל: תל אביב, ירושלים, חיפה, אשדוד, נתניה, רעננה, פתח תקווה וחולון.

 

השאירו פרטים

שגריר מובילת דרך!

למאמרים נוספים>>http://bit.ly/ArticlesShagrir

תגובות


שגריר בקליק - פתיחת קריאה בדיגיטל
ראשי
אודות שגרירהחזון שלנומדוע דווקא שגרירכתבו עלינושגריר במדיה
השירותרכב חלופימחירון למנויים פרטייםמחיר שרותים מצבר לרכב עד הביתשאלות ותשובותכתבי שירות
אודותטופס דיווח תאונה לסוכןרשת מוסכי פחחות וצבעכיסוי פנסים ומראות צדמן העתונותמחירוני חלפיםסניפי רשת מוסכי פחחות וצבעמוסכי הסדרשאלות ותשובותכתבי שירות
מצבר עד הבית
הכרזות והודעות - קשרי משקיעים, קבוצת שגריר
פניות הציבור
מאמריםדרושיםתנאי שימושמפת האתר

מתלבטים?
רוצים לדבר איתנו?