ברוכים הבאים לעולם של אי וודאות

מאת:   |  12.03.2018 / 16:00:35

ברוכים הבאים לעולם של אי וודאות 

ביטוח- אי וודאות, ביקור בבנק- אי וודאות, היום שלנו מורכב מלא מעט אי וודאות אבל מוסכים זה הדובדבן שבקצפת. שנים של תיקונים בחוסר וודאות וכבר התרגלתם לתרגיל: המחירון נעלם, הבעלים בקריביים, הרדיאטור נפל לתוך הקרבוראטור, עשו סמטוחה שלמה מכל הפלאגים.

וזה עוד לפני שקיבלנו את "האלמנט"פחחות וצבע

הישראלים תמיד מרגישים שדופקים אותם. את כולם. כל הזמן ובאופן יסודי ועמוק. נשאלת השאלה האם נצליח לעבור אי פעם מקן הקוקיה לחומות של תקווה? ובכן, התשובה היא (ספוילר) כן. תארו לכם עולם אחר לגמרי: שירות אמין מקצועי ושקוף. מוניטין וניסיון רב שנים ומיטב אנשי המקצוע שכל מטרתם ישירה וישרה: לתת שירות מעל ומעבר. זה לא חלום ואיך אמר הרצל, אחד שידע? אם תרצו אין זו אגדה. זה קיים וזה פה וזה משתלם.

זה הרגע להכיר: מרכזי השירות של שגריר. 8 מוסכים לתיקון פחחות וצבע בפריסה ארצית, כולם בבעלות מלאה של שגריר, מה שמבטיח לכם צוות פחחים שכיר, מקצועי, אמין ואחריות מלאה בלי פחד. מנזקי תאונה קלים כגון שריטות, דפיקות קלות, תאונות,  כיפופי פח, מראות צד ופנסים שבורים ועד נזקים גדולים יותר. במרכזי השירות של שגריר תזכו לחווית שירות ברמה הגבוהה ביותר ומאיכות מקצועית שלא הכרתם: הרכב שלכם יטופל במכשור מתקדם לצביעה ופחחות, ריתוכים וצביעה באיכות לאורך זמן והכל בצבעים בסטנדרטים הגבוהים ביותר, טיפול בתביעות צד ג', מפתח תמורת מפתח ושירות delivery  ללקוח.

אז מה היה לנו כאן?

הולוגרמה פלסטלינה ואחד מי יודע– out.

In - שמונה מרכזי שירות שיוציאו אתכם מעבדות לחירות, מחושך לאור ומייאוש לתקווה גדולה.

ואיך שכחנו? הרצל אמר להרים טלפון למוקד שגריר ולקבל את השירות שתמיד חלמתם עליו...

השאירו פרטים

שגריר מובילת דרך!

למאמרים נוספים>>http://bit.ly/ArticlesShagrir

תגובות


0732288888
ראשי
אודות שגרירהחזון שלנומדוע דווקא שגרירכתבו עלינושגריר במדיה
השירותרכב חלופימחירון למנויים פרטייםמחיר שרותים מצבר לרכב עד הביתשאלות ותשובותכתבי שירות
אודותטופס דיווח תאונה לסוכןרשת מוסכי פחחות וצבעכיסוי פנסים ומראות צדמן העתונותמחירוני חלפיםסניפי רשת מוסכי פחחות וצבעמוסכי הסדרשאלות ותשובותכתבי שירות
מצבר עד הבית
הכרזות והודעות - קשרי משקיעים, קבוצת שגריר
צור קשר
מאמריםדרושיםתנאי שימושהצהרת נגישותמפת האתר

מתלבטים?
רוצים לדבר איתנו?